3PL LOGISTIKA

Krovinių judėjimo informacijos valdymas,

krovinių priėmimas, sandėliavimas, skirstymas, išsiuntimas, pristatymas, bei kiti logistiniai procesai.

Tai paslaugos mūsų klientui ir jo specifinius poreikius atitinkantys logistinių paslaugų sprendimai, pradedant tiekimo grandinės valdymu nuo užsakymo tiekėjui formavimo, krovinių pristatymo į sandėlius, sandėlio operacijų, detalios krovinių apskaitos iki prekių pristatymo galutiniam gavėjui.

Dirbame ir su pilnais ir dalinais kroviniais. Dalinius grupuojame ir formuojame transportą galutiniam gavėjui. Pilnus krovinius perskirstome ir formuojame pagal kliento poreikius.

 

TP Logistics © 2024
TOP 2018 TOP 2019 TOP 2020

Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Apie Slpaukus

Mūsų svetainėje yra naudojami šių tipų slapukai:


Funkciniai slapukai
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti, ir yra ištrinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai
Šie slapukai leidžia apskaičiuoti, kaip dažnai lankomasi svetainėje, ir galima nustatyti duomenų srauto šaltinius, turėdami tokią informaciją, mes galime tobulinti svetainės veikimą ir pasiekiamumą. Jie padeda mums matyti, kurie puslapiai yra populiariausi. Mes naudojamės „Google Analytics“ statistikos sistema. Surinkta informacija nėra platinama, yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Jeigu norite panaikinti visus sausainėlius savo kompiuteryje, tai galite padaryti nesunkiai, priklausomai nuo naršyklės:


Google Chrome naršyklė
Mozilla Firefox naršyklė
Microsoft Internet Explorer naršyklė

Uždaryti