Jūrų transportas

Daliniai kroviniai

Esame vieninteliai Lietuvoje, kurie surenka ir paskirsto dalinius jūrinius krovinius ten kur jie atvyksta ir ten iš kur jie išvyks link gavėjo – Klaipėdoje, uoste.

Pilni jūriniai konteineriai

Importas ir eksportas jūriniais visų tipų konteineriais

  • 20 pėdų,
  • 40 pėdų, DC, HQ,
  • izoterminiais jūriniais ir t.t;

Bendradarbiaujame su daugeliu konteinerinių linijų, organizuojame konteinerių pervežimus po visą pasaulį nuo durų iki durų.

Dėl kainos užklausos rašykite.

Užklausoje nurodytkite pakrovimo ir iškrovimo šalis ir miestus, krovinio rūšį, svorį bei kiekį

Krovinio kiekį apsiskaičiuokite ČIA:

TP Logistics © 2024
TOP 2018 TOP 2019 TOP 2020

Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Apie Slpaukus

Mūsų svetainėje yra naudojami šių tipų slapukai:


Funkciniai slapukai
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti, ir yra ištrinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai
Šie slapukai leidžia apskaičiuoti, kaip dažnai lankomasi svetainėje, ir galima nustatyti duomenų srauto šaltinius, turėdami tokią informaciją, mes galime tobulinti svetainės veikimą ir pasiekiamumą. Jie padeda mums matyti, kurie puslapiai yra populiariausi. Mes naudojamės „Google Analytics“ statistikos sistema. Surinkta informacija nėra platinama, yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Jeigu norite panaikinti visus sausainėlius savo kompiuteryje, tai galite padaryti nesunkiai, priklausomai nuo naršyklės:


Google Chrome naršyklė
Mozilla Firefox naršyklė
Microsoft Internet Explorer naršyklė

Uždaryti