Mūsų darbo kryptys

Tuo metu, kai daugelis transporto įmonių pakeitė savo transporto judėjimo kryptį iš krovinių gabenimo į Rusiją į Europą, mes išlikome nuoseklūs. Iki šiol pagrindinė transporto maršrutų kryptis – Rusija (Maskva, St.Peterburgas, tolimieji Rusijos regionai). Prioritetinė kryptis – kroviniai iš Italijos. Čia jau turime ir savo muitinės terminalą, kuriame konsoliduojame, perpakuojame užsakovų krovinius. Šiuo metu pradedame naujus tarptautinių pervežimų projektus iš Ispanijos, Portugalijos. Nuolat plečiame savo pasikrovimų geografiją ir jau siūlome savo transporto priemones pervežant į Rusiją iš kitų Europos šaliu: Prancūzija, Vokietija, Beneliukso šalys, Skandinavija, Lenkija, Čekija.

TP Logistics © 2023
TOP 2018 TOP 2019 TOP 2020

Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Apie Slpaukus

Mūsų svetainėje yra naudojami šių tipų slapukai:


Funkciniai slapukai
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti, ir yra ištrinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai
Šie slapukai leidžia apskaičiuoti, kaip dažnai lankomasi svetainėje, ir galima nustatyti duomenų srauto šaltinius, turėdami tokią informaciją, mes galime tobulinti svetainės veikimą ir pasiekiamumą. Jie padeda mums matyti, kurie puslapiai yra populiariausi. Mes naudojamės „Google Analytics“ statistikos sistema. Surinkta informacija nėra platinama, yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Jeigu norite panaikinti visus sausainėlius savo kompiuteryje, tai galite padaryti nesunkiai, priklausomai nuo naršyklės:


Google Chrome naršyklė
Mozilla Firefox naršyklė
Microsoft Internet Explorer naršyklė

Uždaryti