Ilgalaikiai projektai

Su klientais dirbame remdamiesi abipusiu pasitikėjimu ir pagarba. Prasidėję pavieniais tarptautiniais pervežimais, santykiai užauga iki logistinių projektų. Vežame ne tik žaliavas gamybai, bet ir pačius gamybos įrenginius atnaujinant ar kuriant naujas gamybos linijas.

Dirbame su ypatingų logistikos sprendimų ir didelės patirties reikalaujančiais projektais. Gabenami kroviniai būna padidintos paklausos, negabaritiniai, brangūs. Įgyvendindami logistikos projektus turime pasitelkti ne tik nuosavą transportą, bet ir partnerius gabenančius jūra bei oru.

  • Trapios šaldymo įrangos pervežimai
  • Kroviniai skirti higienos prekių gamybai bei higienos prekės
  • Maitinimo įstaigų įranga
  • Batai

Visi mūsų projektiniai kroviniai yra draudžiami CMR, ekspeditorių ir krovinio draudimu.

Kiekvienas projektas nėra galutinis rezultatas, bet žingsnis į mūsų didesnę patirtį logistikoje

TP Logistics © 2024
TOP 2018 TOP 2019 TOP 2020

Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Apie Slpaukus

Mūsų svetainėje yra naudojami šių tipų slapukai:


Funkciniai slapukai
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti, ir yra ištrinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai
Šie slapukai leidžia apskaičiuoti, kaip dažnai lankomasi svetainėje, ir galima nustatyti duomenų srauto šaltinius, turėdami tokią informaciją, mes galime tobulinti svetainės veikimą ir pasiekiamumą. Jie padeda mums matyti, kurie puslapiai yra populiariausi. Mes naudojamės „Google Analytics“ statistikos sistema. Surinkta informacija nėra platinama, yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Jeigu norite panaikinti visus sausainėlius savo kompiuteryje, tai galite padaryti nesunkiai, priklausomai nuo naršyklės:


Google Chrome naršyklė
Mozilla Firefox naršyklė
Microsoft Internet Explorer naršyklė

Uždaryti