Apie mus

Jei avite batus…

Jei ryte verdate kavą…

Jei prekybos centre esate pirkę apelsinų sulčių…

Tikėtina – mes buvom susitikę…

Mes visi – viena ilga logistikos grandinė.

Jei sudėtume visos komandos patirtį gautume 126 metus. Todėl visai gali būti, kad batus, kuriuos avite, kava, kurią verdate ir sultis, kurias geriate – atvežėme mes.

TP Logistics susikūrė susibūrus geriausiems. Todėl ir esame Tikrų Profesionalų Logistika.

Nesvarbu iš kur į kur gabensite savo krovinius – iš/ į Europos šalių, Tolimųjų ar Artimųjų Rytų, Pietų ar Šiaurės Amerikos o gal Australijos ar Afrikos? Platus mūsų partnerių tinklas padės Jūsų kroviniui atsidurti ten, kur reikia ir kada reikia.

Esame Jūsų partneriai visais logistikos klausimais. Nuo pat Jūsų verslo pradžios iki begalybės.

Jūsų sėkmės partneriai.

TP Logistics © 2024
TOP 2018 TOP 2019 TOP 2020

Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Apie Slpaukus

Mūsų svetainėje yra naudojami šių tipų slapukai:


Funkciniai slapukai
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti, ir yra ištrinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai
Šie slapukai leidžia apskaičiuoti, kaip dažnai lankomasi svetainėje, ir galima nustatyti duomenų srauto šaltinius, turėdami tokią informaciją, mes galime tobulinti svetainės veikimą ir pasiekiamumą. Jie padeda mums matyti, kurie puslapiai yra populiariausi. Mes naudojamės „Google Analytics“ statistikos sistema. Surinkta informacija nėra platinama, yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Jeigu norite panaikinti visus sausainėlius savo kompiuteryje, tai galite padaryti nesunkiai, priklausomai nuo naršyklės:


Google Chrome naršyklė
Mozilla Firefox naršyklė
Microsoft Internet Explorer naršyklė

Uždaryti