LT- Tarptautinės parodos „Transport logistic 2017“ lankymas

Plečiant partnerių bei klientų ratą, Gegužės 11 dieną kartu su Linava „TP Logistics“ įmonės komanda lankėsi didžiausioje tarptautinėje transporto ir logistikos parodoje „Transport logistic 2017“, Vokietijoje – Miunchene.

„Transport Logistic“ paroda vyksta nuo 1978 metų, Vokietijoje – Miunchene. Paroda yra didžiausia tarptautinė paroda logistikos, informacinių technologijų, tiekimo grandinės ir transporto valdymo ir technikos srityje. Savo produktus ir paslaugas, 112 000 kv. m. plote pristatė daugiau nei 2 050 eksponentai iš 62 šalių. Parodoje apsilankė apie 55 500 lankytojų iš 124 pasaulio šalių.

 

Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Apie Slpaukus

Mūsų svetainėje yra naudojami šių tipų slapukai:


Funkciniai slapukai
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti, ir yra ištrinami išėjus iš svetainės.

Našumo slapukai
Šie slapukai leidžia apskaičiuoti, kaip dažnai lankomasi svetainėje, ir galima nustatyti duomenų srauto šaltinius, turėdami tokią informaciją, mes galime tobulinti svetainės veikimą ir pasiekiamumą. Jie padeda mums matyti, kurie puslapiai yra populiariausi. Mes naudojamės „Google Analytics“ statistikos sistema. Surinkta informacija nėra platinama, yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

Jeigu norite panaikinti visus sausainėlius savo kompiuteryje, tai galite padaryti nesunkiai, priklausomai nuo naršyklės:


Google Chrome naršyklė
Mozilla Firefox naršyklė
Microsoft Internet Explorer naršyklė

Uždaryti